225103, Obwód Brzeski, powiat Żabinka,
1,6 km na północ od wsi Chizhevszchina

GPS-współrzędne: N52° 11′29" E24° 08.62′
Oficjalna strona sanatorium «NADZEJA»
NASZE SANATORIUM, ZDJĘCIA I WIDEO
123456

NOWINY I WYDARZENIA
13.09.19
...
26.08.19
...
16.07.19
...
11.07.19
...

Wszystkie aktualności...
PROPONUJEMY WASZEJ UWADZE
Gabinet USG-diagnostyki
Rozmieszczenie w wygodnych i przestronnych pokojach z pięknym widokiem na okolicę. Gibkie opcje płatności i noclegów.
Dla potrzeb wczasowiczów działa nowoczesny gabinet przyrodoleczniczy, inhalatorium, gabinet rehabilitacji psychologicznej.
Ciekawe marszruty wycieczkowe po pięknych krajobrazach przyrodniczych, historycznych i wyjątkowości architektonicznych regionu.

KURSY WALUT
WITAMY W SANATORIUM "NADZIEJA"

WITAMY W SANATORIUM "NADZIEJA"

 

Odpoczynek w sanatorium - doskonała okazja, aby wzmocnić zdrowie, zregenerować siły i przeprowadzić profilaktykę różnych chorób. Przybywając w sanatorium "Nadzieja", który jest jednym z najlepszych w obwodzie Brzeskim i całej Republice Białoruś, znajdziecie wszystko, co potrzebne do dobrego wypoczynku i leczenia.


Wysokoprofesjonalne i skuteczne leczenie, ciepło i komfort pomieszczeń mieszkalnych, przejrzyste powietrze i cisza, czystość i porządek, smaczne jedzenie i szybka obsługa w jadalni, życzliwość i gościnność personelu, doskonale zorganizowany wolny czas - to wszystko sprawi, że by pobyt w sanatorium został przyjemnym i pożytecznym.Baza lecznicza sanatorium "Nadzieja" zawiera leczniczy, fizjoterapeutyczny i sportowo-zdrowotny kompleksy. Dla potrzeb wczasowiczów działają nowocześnie wyposażony gabinet fizjoterapeutyczny, inhalatorium, gabinet rehabilitacji psychologicznej, akupunktury, terapii laserowej, gabinet stomatologiczny, gabinet haloterapii, fitobar, gabinet aplikacji parafino-ozokerytowych i borowinowych, masażu (manualnego i mechanicznego), wodolecznica (hydromasażny boks, podwodny prysznic-masaż, sala kąpiele), salon kosmetyczny, gabinet relaksacji mięśni. Odbywa się leczenie medykamentowe różnych chorób. Wszyscy lekarze (terapeuta, pediatra, terapeuta-akupunkturista, psychoterapeuta, USG-lekarz) mają kwalifikacyjną kategorię 1.

Oprócz wypoczynku i leczenia, sanatorium oferuje następujące usługi:

  • Wynajem sal bankietowych dla imprez (Dwie sale obiadowe, wyposażone w klimatyzację, zdolność 100 i 200 osób)
  • Wynajem sali konferencyjnej w celu przeprowadzenia seminariów, konferencji, spotkań biznesowych
  • Wynajem auli dla organizacji koncertów z zaproszeniem do amatorskich i profesjonalnych zespołów
  • Usługi hotelu

Sanatorium "Nadzeja" znajduje się w powiacie Żabinka obwodu Brzeskiego, w naturalnym lesie sosnowym - jednym z najbardziej malowniczych zakątków, na brzegach rzeki Muchawiec. Sosnowy las, świeże powietrze, piękne krajobrazy i czystość ekologiczna.

Dla Waszego wypoczynku i zdrowia - czeka na Was "Nadzieja"!

© 2006-2019, Nadzeya

nadzeya@brest.gas.by

Разработка веб-сайта «Вебпрофи»