225103, Obwód Brzeski, powiat Żabinka,
1,6 km na północ od wsi Chizhevszchina

GPS-współrzędne: N52° 11′29" E24° 08.62′
Oficjalna strona sanatorium «NADZEJA»
NASZE SANATORIUM, ZDJĘCIA I WIDEO
123456

NOWINY I WYDARZENIA
01.12.19
...
13.09.19
...
26.08.19
...
16.07.19
...

Wszystkie aktualności...
PROPONUJEMY WASZEJ UWADZE
Gabinet USG-diagnostyki
Rozmieszczenie w wygodnych i przestronnych pokojach z pięknym widokiem na okolicę. Gibkie opcje płatności i noclegów.
Dla potrzeb wczasowiczów działa nowoczesny gabinet przyrodoleczniczy, inhalatorium, gabinet rehabilitacji psychologicznej.
Ciekawe marszruty wycieczkowe po pięknych krajobrazach przyrodniczych, historycznych i wyjątkowości architektonicznych regionu.

KURSY WALUT

Wycieczki

Sanatorium "Nadzieja" oferuje Pańskiej uwadze marszruty wycieczkowe:

Twierdza Brzeska jest jednym z tych miejsc, które powinny być odwiedzane na Białorusi, i największą atrakcją turystyczną w mieście Brześć.

Długość marszruty: 90 km

Marszruta: sanatorium "Nadzeja" - m. Brześć - sanatorium "Nadzeja"

Czas trwania wycieczki: 5 godzin

Koszt przejazdu: 8 rubli białoruskich

Na terenie twierdzy w latach 1969-71 dla upamiętnienia wyczynu obrońców został stworzony pomnik.

Architektoniczno-rzeźbiarski zespół pomnika obejmuje główny pomnik "Odwaga", bagnet-obelisk, rzeźbiarski utwór "Pragnienie", plac Ceremoniałów, 3 rzędy pamiątkowych płyt z pogrzebaniem poległych, ruiny i ocalałe budowle twierdzy, muzeum.

Memoriał zaczyna się od głównego wejścia monumentalnego w postaci ogromnej gwiazdy, przeciętej w betonowym bloku. Tutaj brzmi pieśń A. Aleksandrowa "Święta wojna" i rządowa wiadomość o ataku na Związek Radziecki wojsk niemiecko-faszystowskich Niemiec.

 

Długość marszruty: 130 km

Marszruta: sanatorium "Nadzeja" – Kamieniec - Kamieniuki - sanatorium "Nadzeja"

Czas trwania wycieczki: 5 godzin

Koszt przejazdu: 9 rubli białoruskich

Park narodowy "Puszcza Białowieska" - jeden z najbardziej unikatowych zakątków przyrody w Europie, największy reszt reliktowego pierwotnego równinnego lasu. W 1992 r. według Decyzji Unesco Państwowy park narodowy "Puszcza Białowieska" został wpisany na listę światowego dziedzictwa ludzkości.

 

Długość marszruty: 326 km

Marszruta: sanatorium "Nadzeja" – m. Iwacewiczy – w. Żyrowiczy - sanatorium "Nadzeja"

Czas trwania wycieczki: 8 godzin

Koszt przejazdu: 20 rubli białoruskich

W 11 kilometrach od miasta Słonim jest rozlokowany Monaster Zaśnięcia Matki Bożej w Żyrowicach. W nim znajduje się starożytna świątynia cudowna Żyrowiczski obraz (ikona) Matki Bożej.

Warto zauważyć, że Żyrowiczska ikona wchodzi w zespól 100 najważniejszych ikon świata prawosławnego.

Nowoczesny zespół Monasteru powstał w XVII-XVIII wieku. Zostali zbudowane Święta Katedra Zaśnięcia, Cerkiew Święto-Jawlenska i Cerkiew Świętego Podwyższenia Krzyża, dzwonnica, seminarium, budynki gospodarcze, został zasadzony ogród, kompleks został otoczony kamiennym murem. Architektura zespołu Monasteru łączy cechy baroku, rokoko, klasycyzmu.

 

 

Długość marszruty: 90 km

Marszruta: sanatorium "Nadzeja" – m. Kobryń – w. Koziszcze - sanatorium "Nadzeja"

Czas trwania wycieczki: 4 godziny

Koszt przejazdu: 8 rubli białoruskich

W malowniczym zakątku niedaleko od Kobrynia została stworzona ferma, która hoduje egzotycznych dla naszych miejsc ptaków - czarnych afrykańskich strusiów.

Ferma korzysta z najbardziej zaawansowanych technologii światowych.

Powierzchnia fermy, gdzie znajdują się budynki i zagrody dla strusiów, wynosi 9,5 ha. Przy czym wszystkie budynki zostały zaprojektowane i stworzone specjalnie dla hodowli strusiów.

Obecnie na fermie są 72 osobniki rodzicielskiego pogłowia, a także około 300 dorosłych strusiów w wieku od 1 roku do 3 lat.

 

 

Długość marszruty: 46 km

Marszruta: sanatorium "Nadzeja" – m. Kobryń – sanatorium "Nadzeja"

Czas trwania wycieczki: 3,5 godzin

Koszt przejazdu: 4 rubli białoruskich

W 16 salach przedstawione są materiały mówiące o długiej historii Kobrynia: o jego powstaniu i pierwszym kronikarskim  napomknieniu; o periodach rozkwitu miasta i jego upadku; o czasie życia pokojowego i ciężkości wypróbowani wojskowych; o ludziach i zdarzeniach mających wpływ na żywotność i wygląd miasta. Autentyczne przedmioty z różnych epok pozwolą dotknąć dawno ubiegłych dni historii i wydarzeń z niedawnej przeszłości. Przedłużeniem wystawy jest otwarta platforma, na której eksponują się sprzęty techniki wojskowej Armii Radzieckiej z różnych okresów.

W Suworowskim domu macie możliwość okazać się nie tylko w wiru wydarzeń z życia wielkiego dowódcy wojskowego, ale także zobaczyć szkice teatralne, w których są odtwarzane historyczne dialogi A.W Suworowa i rosyjskich cesarzowych. Oryginalne eksponaty z XVIII wieku nie pozostawią nikogo obojętnym.

 

  • Akwapark m. Kobryń

Długość marszruty: 40 km

Marszruta: sanatorium "Nadzeja" – m. Kobryń – sanatorium "Nadzeja"

Czas trwania wycieczki: 3 godziny

Koszt przejazdu: 4 rubli białoruskich

Goście mogą zrelaksować się w "Akwaparku m. Kobryn", który pozwoli przedłużyć uczucie lata nawet w zimnych porach roku. Główny basen - doskonały wypoczynek dla całej rodziny. Do dyspozycji gości: 4 zjeżdżalnie, dwa jacuzzi i wiele inne. W akwaparku mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi basenu, który sprawi przyjemność każdemu. 4 tory po 25 m, głębokość basenu - 2 m, co pozwala uzyskać maksymalną przyjemność z pływania.

© 2006-2019, Nadzeya

nadzeya@brest.gas.by

Разработка веб-сайта «Вебпрофи»